czwartek, 11 września 2014

Ten jeden dzień w roku

W kalendarzu taki jakiś zwykły dzień. W grafiku praca na 14. Cholera... Co zrobić. Przynajmniej mogłam sobie w swoje urodziny pospać :)

Świętowanie raczej po cichu, a co do prezentu - myślę, że największy zrobiłam sobie sama ( a właściwie to zrobił mi Narzeczonek, podejmując męską decyzję) spędzając tydzień w mojej wymarzonej Norwegii. Ten wyjazd wyszedł nam myślę wyjątkowo na dobre, pomijając już aspekty norweskie, nabraliśmy dystansu chociażby do Tatr - za dużo tam rywalizacji, ciągłego udowadniania sobie, kto jest lepszy, za dużo ambicji. Nie lepiej... na spokojnie? :)
Norwegowie zainspirowali mnie do tego, żeby być milszym, częściej się uśmiechać, nie patrzeć na ludzi spod byka, polskim zwyczajem - jakoś za dużo w nas, Polakach, nieżyczliwości. Dlaczego? No i po co?
Na zdjęciu jedno ze spełnionych marzeń. Co prawda dotarcie tam wisiało na włosku - nie będę jednak pisać nic więcej, relacja z wyjazdu w swoim czasie pojawi się na naszym górskim blogu :) Póki co delektuję się zdjęciami, przypominając sobie to i owo.

A w piątek wracam znowu do norweskiego :)


7 komentarzy:

 1. Czekam na obszerniejszą foto-relację.. I tak po cichu marzę żeby kolejny raz się z wani zabrać:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kto wie, kto wie... :) Póki co na fotorelację zapraszam na Kurdwanów :)

   Usuń
 2. Wszystkiego najlepszego, moja Narzeczonko:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Im dłużej do Ciebie zaglądam, tym bardziej nie mogę się nadziwić, jak sporo rzeczy nas łączy :D
  Wyprawa- marzenie, jak ta do Irlandii :) No i zdjęcie...super :D
  Właśnie, właśnie...wszystkiego najwspanialszego, słońca nad głową i szczytów pod nogami :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo Justynko :) Mam nadzieję, że kiedyś uda nam się porozmawiać przy kawie - o Irlandii, Norwegii, czy tam po prostu :)

   Usuń
  2. jakże i ja bym chciała! :)

   Usuń